Palstav Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36468495
DIČ: 2020019034
IČ DPH: SK2020019034
Partizánska 1849, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 1849, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.91
Dátum vzniku: 20. 9. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 10. 2000
Spisová značka: Sro/12365/P
Predmet podnikania (výber): zhotovovanie stavieb; - inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností; - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrícia Tomaľa od 19. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Peter Mordavský od 19. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Palstav Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 137 % na 14,8 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
163,6 tis. €
Aktíva
110,8 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
34,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 12,5 tis., 2023 14,3 tis., 2024 6,3 tis., 2025 14,8 tis.20216,1 tis.202212,5 tis.202314,3 tis.20246,3 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 619,8 tis., 2022 807,1 tis., 2023 857,3 tis., 2024 962,8 tis., 2025 1,1 mil.2021619,8 tis.2022807,1 tis.2023857,3 tis.2024962,8 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 14,8 tis. €
2024 962,8 tis. € 6,3 tis. €
2023 857,3 tis. € 14,3 tis. €
2022 807,1 tis. € 12,5 tis. €
2021 619,8 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,7 tis. €
  • Zásoby160 €
  • Krátkodobé pohľadávky97,0 tis. €
  • Finančné účty35,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov87,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,8 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Palstav Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Palstav Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Palstav Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Palstav Slovakia, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Palstav Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Palstav Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Je Palstav Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Palstav Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Palstav Slovakia, s.r.o. sídli?

Palstav Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 1849, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026