NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36466450
DIČ: 2020007814
IČ DPH: SK2020007814
Levočská 124, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 124, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 5. 5. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 5. 2000
Spisová značka: Sro/12164/P
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádz…; - sprostredkovanie obchodu a služieb; - výroba a oprava lekárskych prístrojov, nástrojov a zdravotníckych potrieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Minarčík od 5. 5. 2000
    konateľ
  • Karin Kuchárová od 6. 3. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 753 € a tržby jej klesli o 35 % na 28,3 tis. €.

28,3 tis. €
Tržby
753 €
Zisk
29,2 tis. €
Aktíva
26,9 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 3,8 tis., 2023 4,5 tis., 2024 896, 2025 75320211,2 tis.20223,8 tis.20234,5 tis.20248962025753
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,2 tis., 2022 26,9 tis., 2023 41,9 tis., 2024 43,2 tis., 2025 28,3 tis.202124,2 tis.202226,9 tis.202341,9 tis.202443,2 tis.202528,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,3 tis. € 753 €
2024 43,2 tis. € 896 €
2023 41,9 tis. € 4,5 tis. €
2022 26,9 tis. € 3,8 tis. €
2021 24,2 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,9 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. tržby 28,3 tis. €.

Je firma NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 753 €.

Je NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

NERO-DIA SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Levočská 124, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026