PrešovShurn s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36466280
DIČ: 2020007825
Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 18. 4. 2000
Základné imanie: 33,2 tis. €
Spisová značka: Sro/16919/P
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť: potraviny, nápoje, tabak, tabakové výrobky, drevo, výrobky z dreva, textil, obuv, odevy, kozmetic…; - sprostredkovanie obchodu a služieb; - prenájom motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Neuberk od 15. 11. 2024
    konateľ
  • Shurnold Trade, s.r.o. od 17. 12. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť PrešovShurn s.r.o. v roku 2023 znížila zisk o 71 % na 41,1 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
41,1 tis. €
Zisk
616,9 tis. €
Aktíva
374,9 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 130,8 tis., 2020 81,8 tis., 2021 108,0 tis., 2022 140,8 tis., 2023 41,1 tis.2019130,8 tis.202081,8 tis.2021108,0 tis.2022140,8 tis.202341,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 873,0 tis., 2020 738,1 tis., 2021 916,7 tis., 2022 1,3 mil., 2023 1,1 mil.2019873,0 tis.2020738,1 tis.2021916,7 tis.20221,3 mil.20231,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 1,1 mil. € 41,1 tis. €
2022 1,3 mil. € 140,8 tis. €
2021 916,7 tis. € 108,0 tis. €
2020 738,1 tis. € 81,8 tis. €
2019 873,0 tis. € 130,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie374,9 tis. €
  • Záväzky242,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PrešovShurn s.r.o. v konkurze?

PrešovShurn s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PrešovShurn s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala PrešovShurn s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma PrešovShurn s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 PrešovShurn s.r.o. dosiahla zisk 41,1 tis. €.

Kde firma PrešovShurn s.r.o. sídli?

PrešovShurn s.r.o. má sídlo na adrese Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026