LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36465381
DIČ: 2021492506
IČ DPH: SK2021492506
Kellerova 8, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kellerova 8, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 29. 2. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/12046/P
Predmet podnikania (výber): - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť; - reklamná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Adrián Leško od 8. 9. 2017
    konateľspoločník
  • PharmDr. Dávid Leško od 8. 9. 2017
    konateľspoločník
  • PharmDr. Miroslava Ballonová od 22. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 18,6 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
18,6 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
540,6 tis. €
Aktíva
206,3 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
7,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 132,3 tis., 2023 16,9 tis., 2024 21,5 tis., 2025 18,6 tis.20216,1 tis.2022132,3 tis.202316,9 tis.202421,5 tis.202518,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 993,0 tis., 2022 1,7 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,9 mil.2021993,0 tis.20221,7 mil.20232,1 mil.20242,6 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 18,6 tis. €
2024 2,6 mil. € 21,5 tis. €
2023 2,1 mil. € 16,9 tis. €
2022 1,7 mil. € 132,3 tis. €
2021 993,0 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok52,0 tis. €
  • Zásoby244,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky158,2 tis. €
  • Finančné účty85,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov180,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,6 tis. €
  • Rezervy602 €
  • Dlhodobé záväzky25,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky307,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. v konkurze?

LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. dosiahla zisk 18,6 tis. €.

Je LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. platiteľom DPH?

LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. sídli?

LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o. má sídlo na adrese Kellerova 8, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026