H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36464937
DIČ: 2020027504
IČ DPH: SK2020027504
Kociha 106, Kociha

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kociha 106, Kociha Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 7. 2. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 10. 2000
Spisová značka: Sro/9262/S
Predmet podnikania (výber): - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; približovanie dreva; pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Vladimír Halaj od 1. 11. 2020
    konateľspoločník
  • Miroslav Maďar od 10. 3. 2003
    konateľspoločník
  • Milota Halajová od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 94 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 8,4 mil. €.

8,4 mil. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
8,8 mil. €
Celkové výnosy
7,5 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
24,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 518,1 tis., 2022 655,7 tis., 2023 89,4 tis., 2024 110,4 tis., 2025 6,3 tis.2021518,1 tis.2022655,7 tis.202389,4 tis.2024110,4 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,2 mil., 2022 11,6 mil., 2023 9,9 mil., 2024 10,3 mil., 2025 8,4 mil.20217,2 mil.202211,6 mil.20239,9 mil.202410,3 mil.20258,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 7,6 mil., 2022 12,5 mil., 2023 10,3 mil., 2024 11,0 mil., 2025 8,8 mil.20217,6 mil.202212,5 mil.202310,3 mil.202411,0 mil.20258,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 157,9 tis., 2022 180,3 tis., 2023 24,1 tis., 2024 19,7 tis., 2025 3,8 tis.2021157,9 tis.2022180,3 tis.202324,1 tis.202419,7 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,4 mil. € 6,3 tis. €
2024 10,3 mil. € 110,4 tis. €
2023 9,9 mil. € 89,4 tis. €
2022 11,6 mil. € 655,7 tis. €
2021 7,2 mil. € 518,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,2 mil. €
  • Zásoby1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky669,6 tis. €
  • Finančné účty94,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,2 tis. €
  • Kapitálové fondy507,1 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,3 tis. €
  • Rezervy63,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky233,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €
  • Bankové úvery3,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie646,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. v konkurze?

H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. tržby 8,4 mil. €.

Je firma H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. platiteľom DPH?

H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. sídli?

H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. má sídlo na adrese Kociha 106, Kociha, 980 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026