PO-STAV, spol. s r.o. Prešov

Aktívna spoločnosť
IČO: 36463001
DIČ: 2020007418
IČ DPH: SK2020007418
Solivarská 12, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Solivarská 12, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 22. 9. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 10. 1999
Spisová značka: Sro/11828/P
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie bytových, občianskych a inžinierskych stavieb; - činnosť stavbyvedúceho vodohospodárske stavby-zdravotno-vodohospodárske stavby /vodovod, kanalizácia, plyn/, techni…; - inžinierska činnosť v stavebníctve /mimo vybraných činnosťí vo výstavbe/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Škripko od 22. 9. 1999
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PO-STAV, spol. s r.o. Prešov v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 295,2 tis. €.

295,2 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
295,2 tis. €
Celkové výnosy
13,0 tis. €
Aktíva
-50,4 tis. €
Vlastné imanie
488 %
Celková zadlženosť
60,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,9 tis., 2022 −97,7 tis., 2023 3,2 tis., 2024 1,5 tis., 2025 1,4 tis.202126,9 tis.2022−97,7 tis.20233,2 tis.20241,5 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 376,1 tis., 2022 204,2 tis., 2023 247,1 tis., 2024 282,9 tis., 2025 295,2 tis.2021376,1 tis.2022204,2 tis.2023247,1 tis.2024282,9 tis.2025295,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 295,2 tis. € 1,4 tis. €
2024 282,9 tis. € 1,5 tis. €
2023 247,1 tis. € 3,2 tis. €
2022 204,2 tis. € -97,7 tis. €
2021 376,1 tis. € 26,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-50,4 tis. €
  • Záväzky63,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PO-STAV, spol. s r.o. Prešov v konkurze?

PO-STAV, spol. s r.o. Prešov nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PO-STAV, spol. s r.o. Prešov tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PO-STAV, spol. s r.o. Prešov tržby 295,2 tis. €.

Je firma PO-STAV, spol. s r.o. Prešov v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PO-STAV, spol. s r.o. Prešov dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je PO-STAV, spol. s r.o. Prešov platiteľom DPH?

PO-STAV, spol. s r.o. Prešov je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PO-STAV, spol. s r.o. Prešov sídli?

PO-STAV, spol. s r.o. Prešov má sídlo na adrese Solivarská 12, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026