HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 36452742
DIČ: 2021344369
Masarykova 16, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Masarykova 16, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 8. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/10919/P
Predmet podnikania (výber): - vedenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva a spracovanie miezd pre podnikateľské subjekty; - ekonomické, účtovné a finančné poradenstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Havrilová od 8. 1. 1998
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Havrila od 28. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2026 zvýšila zisk o 113 % na 12,6 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 42,6 tis. €.

42,6 tis. €
Tržby
12,6 tis. €
Zisk
42,6 tis. €
Celkové výnosy
24,6 tis. €
Aktíva
20,2 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
78,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 5,7 tis., 2023 3,3 tis., 2024 5,4 tis., 2025 5,9 tis., 2026 12,6 tis.20225,7 tis.20233,3 tis.20245,4 tis.20255,9 tis.202612,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 30,1 tis., 2023 30,9 tis., 2024 32,9 tis., 2025 35,2 tis., 2026 42,6 tis.202230,1 tis.202330,9 tis.202432,9 tis.202535,2 tis.202642,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 42,6 tis. € 12,6 tis. €
2025 35,2 tis. € 5,9 tis. €
2024 32,9 tis. € 5,4 tis. €
2023 30,9 tis. € 3,3 tis. €
2022 30,1 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky3,0 tis. €
  • Finančné účty21,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov278 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,6 tis. €
  • Rezervy523 €
  • Dlhodobé záväzky44 €
  • Krátkodobé záväzky3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 42,6 tis. €.

Je firma HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným dosiahla zisk 12,6 tis. €.

Kde firma HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

HAPOS, spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Masarykova 16, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026