JAGER SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36450995
DIČ: 2020004679
IČ DPH: SK2020004679
Červenica pri Sabinove

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červenica pri Sabinove Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.20
Dátum vzniku: 7. 11. 1997
Základné imanie: 106,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 11. 1997
Spisová značka: Sro/10746/P
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárska prvovýroba; - prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby…; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Gergelčík od 16. 11. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Terézia Gergelčíková od 27. 8. 2021
    prokuristaspoločník
  • Matej Gergelčík od 27. 8. 2021
    spoločník
  • Mgr. Sonja Halčišáková od 27. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JAGER SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 208,8 tis. €.

208,8 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
539,0 tis. €
Celkové výnosy
603,4 tis. €
Aktíva
309,5 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
−53,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 4,2 tis., 2023 3,6 tis., 2024 8,4 tis., 2025 4,8 tis.20212,3 tis.20224,2 tis.20233,6 tis.20248,4 tis.20254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 296,9 tis., 2022 334,5 tis., 2023 343,5 tis., 2024 378,1 tis., 2025 208,8 tis.2021296,9 tis.2022334,5 tis.2023343,5 tis.2024378,1 tis.2025208,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 208,8 tis. € 4,8 tis. €
2024 378,1 tis. € 8,4 tis. €
2023 343,5 tis. € 3,6 tis. €
2022 334,5 tis. € 4,2 tis. €
2021 296,9 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok256,0 tis. €
  • Zásoby61,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky195,7 tis. €
  • Finančné účty89,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie106,2 tis. €
  • Fondy zo zisku9,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov188,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,8 tis. €
  • Rezervy3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky270,6 tis. €
  • Bankové úvery6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JAGER SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

JAGER SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JAGER SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JAGER SLOVAKIA, s.r.o. tržby 208,8 tis. €.

Je firma JAGER SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JAGER SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je JAGER SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

JAGER SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JAGER SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

JAGER SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Červenica pri Sabinove, 082 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026