Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad

Aktívna spoločnosť
IČO: 36448427
DIČ: 2020017208
IČ DPH: SK2020017208
Fraňa Kráľa 84/2052, Poprad - Veľká

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fraňa Kráľa 84/2052, Poprad - Veľká Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.03
Dátum vzniku: 30. 7. 1997
Základné imanie: 184,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 8. 1997
Spisová značka: Sro/10497/P
Predmet podnikania (výber): - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - prenajímanie hnuteľného a nehnuteľného majetku; - mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Budzák od 1. 3. 2019
    konateľ
  • Mesto Poprad od 21. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 362,3 tis. €.

362,3 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
589,3 tis. €
Celkové výnosy
728,8 tis. €
Aktíva
50,1 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
56,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 −70,7 tis., 2023 16,6 tis., 2024 27,7 tis., 2025 4,1 tis.20211,6 tis.2022−70,7 tis.202316,6 tis.202427,7 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 354,8 tis., 2022 323,1 tis., 2023 366,4 tis., 2024 385,7 tis., 2025 362,3 tis.2021354,8 tis.2022323,1 tis.2023366,4 tis.2024385,7 tis.2025362,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 362,3 tis. € 4,1 tis. €
2024 385,7 tis. € 27,7 tis. €
2023 366,4 tis. € 16,6 tis. €
2022 323,1 tis. € -70,7 tis. €
2021 354,8 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok10,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok157,4 tis. €
  • Zásoby22,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,8 tis. €
  • Finančné účty514,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie184,8 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-141,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky89,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie587,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad v konkurze?

Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad tržby 362,3 tis. €.

Je firma Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad platiteľom DPH?

Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad sídli?

Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad má sídlo na adrese Fraňa Kráľa 84/2052, Poprad - Veľká, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026