TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36448061
DIČ: 2020017340
IČ DPH: SK2020017340
Tatranská 5, Veľký Slavkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 5, Veľký Slavkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 9. 7. 1997
Základné imanie: 157,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2002
Spisová značka: Sro/10459/P
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností; - vydávanie periodických a neperiodických publikácií v tlačenej alebo elektronickej forme; - sekretárske služby, vrátane tlmočníckych a prekladateľských prác …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Mlynár od 26. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Igor Harabin od 28. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 35 % na 232,5 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 91,8 tis. €.

91,8 tis. €
Tržby
232,5 tis. €
Zisk
400,8 tis. €
Celkové výnosy
541,3 tis. €
Aktíva
481,4 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 79,8 tis., 2022 9,3 tis., 2023 −6,0 tis., 2024 172,8 tis., 2025 232,5 tis.202179,8 tis.20229,3 tis.2023−6,0 tis.2024172,8 tis.2025232,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,7 tis., 2022 69,0 tis., 2023 73,0 tis., 2024 76,7 tis., 2025 91,8 tis.202139,7 tis.202269,0 tis.202373,0 tis.202476,7 tis.202591,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,8 tis. € 232,5 tis. €
2024 76,7 tis. € 172,8 tis. €
2023 73,0 tis. € -6,0 tis. €
2022 69,0 tis. € 9,3 tis. €
2021 39,7 tis. € 79,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok446,6 tis. €
  • Zásoby46 €
  • Krátkodobé pohľadávky10,0 tis. €
  • Finančné účty83,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie157,1 tis. €
  • Kapitálové fondy77,3 tis. €
  • Fondy zo zisku14,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie232,5 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky126 €
  • Krátkodobé záväzky40,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie588 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. v konkurze?

TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. tržby 91,8 tis. €.

Je firma TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. dosiahla zisk 232,5 tis. €.

Je TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. platiteľom DPH?

TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. sídli?

TSS - Tatranská spoločnosť služieb, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 5, Veľký Slavkov, 059 91.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026