SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36441392
DIČ: 2022147732
IČ DPH: SK2022147732
Cestárska 1, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cestárska 1, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 21. 3. 2006
Základné imanie: 8,4 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 3. 2006
Spisová značka: Sro/17335/L
Predmet podnikania (výber): výroba gumových pneumatík a duší; výroba kovových konštrukcií a ich častí; výroba výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jin Kim od 11. 11. 2016
    konateľ
  • I-ZONE Co., LTD. od 8. 6. 2022
    spoločník
  • Lee Myung od 8. 6. 2022
    spoločník
  • SUNG WOO HITECH CO., LTD. od 8. 6. 2022
    spoločník
  • In Lim od 22. 1. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 253,2 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 343,5 mil. €.

343,5 mil. €
Tržby
253,2 tis. €
Strata
345,2 mil. €
Celkové výnosy
88,5 mil. €
Aktíva
23,3 mil. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
8,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 962,2 tis., 2022 1,1 mil., 2023 156,1 tis., 2024 2,4 mil., 2025 −253,2 tis.2021962,2 tis.20221,1 mil.2023156,1 tis.20242,4 mil.2025−253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 230,3 mil., 2022 237,1 mil., 2023 285,8 mil., 2024 367,6 mil., 2025 343,5 mil.2021230,3 mil.2022237,1 mil.2023285,8 mil.2024367,6 mil.2025343,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 343,5 mil. € -253,2 tis. €
2024 367,6 mil. € 2,4 mil. €
2023 285,8 mil. € 156,1 tis. €
2022 237,1 mil. € 1,1 mil. €
2021 230,3 mil. € 962,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,1 mil. €
  • Zásoby9,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,1 mil. €
  • Finančné účty852,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,4 mil. €
  • Fondy zo zisku852,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-253,2 tis. €
  • Rezervy338,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky175,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,7 mil. €
  • Bankové úvery56,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. v konkurze?

SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. tržby 343,5 mil. €.

Je firma SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. vykázala stratu 253,2 tis. €.

Je SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. sídli?

SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Cestárska 1, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026