Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36440353
DIČ: 2022132541
IČ DPH: SK2022132541
Andreja Hlinku 72, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Andreja Hlinku 72, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.21
Dátum vzniku: 1. 3. 2006
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/17230/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Sidor od 1. 3. 2006
    konateľspoločník
  • Patrik Habo od 17. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 181,8 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
181,8 tis. €
Zisk
8,3 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
26,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,1 tis., 2022 32,3 tis., 2023 9,4 tis., 2024 3,0 tis., 2025 181,8 tis.202154,1 tis.202232,3 tis.20239,4 tis.20243,0 tis.2025181,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,2 mil., 2022 5,3 mil., 2023 4,8 mil., 2024 4,9 mil., 2025 6,1 mil.20214,2 mil.20225,3 mil.20234,8 mil.20244,9 mil.20256,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € 181,8 tis. €
2024 4,9 mil. € 3,0 tis. €
2023 4,8 mil. € 9,4 tis. €
2022 5,3 mil. € 32,3 tis. €
2021 4,2 mil. € 54,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby34,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky776,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty13,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie25,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Kapitálové fondy108,5 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie181,8 tis. €
  • Rezervy65,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky259,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,0 mil. €
  • Bankové úvery376,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie376,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. v konkurze?

Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. tržby 6,1 mil. €.

Je firma Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. dosiahla zisk 181,8 tis. €.

Je Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. platiteľom DPH?

Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. sídli?

Liptovská stavebná spoločnosť, s.r.o. skrátene LSS, s.r.o. má sídlo na adrese Andreja Hlinku 72, Ružomberok, 034 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026