DREVOPRÍREZY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36438901
DIČ: 2022112730
IČ DPH: SK2022112730
Seč 635/2, Liptovské Sliače - Stredný Sliač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Seč 635/2, Liptovské Sliače - Stredný Sliač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 17. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2006
Spisová značka: Sro/17079/L
Predmet podnikania (výber): služby vrámci lesníctva a ťažby dreva; pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva; výroba drevených obalov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Ondrejka od 17. 1. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DREVOPRÍREZY, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 31,0 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 920,0 tis. €.

920,0 tis. €
Tržby
31,0 tis. €
Strata
941,7 tis. €
Celkové výnosy
546,9 tis. €
Aktíva
415,2 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
33,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 118,8 tis., 2022 195,5 tis., 2023 83,1 tis., 2024 4,2 tis., 2025 −31,0 tis.2021118,8 tis.2022195,5 tis.202383,1 tis.20244,2 tis.2025−31,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 995,5 tis., 2022 1,4 mil., 2023 913,9 tis., 2024 940,7 tis., 2025 920,0 tis.2021995,5 tis.20221,4 mil.2023913,9 tis.2024940,7 tis.2025920,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 920,0 tis. € -31,0 tis. €
2024 940,7 tis. € 4,2 tis. €
2023 913,9 tis. € 83,1 tis. €
2022 1,4 mil. € 195,5 tis. €
2021 995,5 tis. € 118,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok97,7 tis. €
  • Zásoby241,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky202,7 tis. €
  • Finančné účty1,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy340,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov98,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-31,0 tis. €
  • Rezervy15,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,2 tis. €
  • Bankové úvery49,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie426 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DREVOPRÍREZY, s.r.o. v konkurze?

DREVOPRÍREZY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DREVOPRÍREZY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DREVOPRÍREZY, s.r.o. tržby 920,0 tis. €.

Je firma DREVOPRÍREZY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DREVOPRÍREZY, s.r.o. vykázala stratu 31,0 tis. €.

Je DREVOPRÍREZY, s.r.o. platiteľom DPH?

DREVOPRÍREZY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DREVOPRÍREZY, s.r.o. sídli?

DREVOPRÍREZY, s.r.o. má sídlo na adrese Seč 635/2, Liptovské Sliače - Stredný Sliač, 034 84.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026