PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36436755
DIČ: 2022096186
J. Goliana 38, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Goliana 38, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 3. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16856/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie nákupu a predaja a prenájmu nehnuteľností; prenájom nebytových priestorov s poskytovaním upratovacích služieb; prenájom motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Soňa Holubová od 3. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 74,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 169,1 tis. €.

169,1 tis. €
Tržby
74,2 tis. €
Zisk
103,6 tis. €
Aktíva
96,1 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 1,7 tis., 2023 53,7 tis., 2024 63,6 tis., 2025 74,2 tis.20215,7 tis.20221,7 tis.202353,7 tis.202463,6 tis.202574,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 120,1 tis., 2022 125,3 tis., 2023 145,5 tis., 2024 161,0 tis., 2025 169,1 tis.2021120,1 tis.2022125,3 tis.2023145,5 tis.2024161,0 tis.2025169,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 169,1 tis. € 74,2 tis. €
2024 161,0 tis. € 63,6 tis. €
2023 145,5 tis. € 53,7 tis. €
2022 125,3 tis. € 1,7 tis. €
2021 120,1 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie96,1 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. v konkurze?

PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. tržby 169,1 tis. €.

Je firma PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. dosiahla zisk 74,2 tis. €.

Kde firma PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. sídli?

PODHÁJ ZDRAVIE, s. r. o. má sídlo na adrese J. Goliana 38, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026