Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36435066
DIČ: 2022070798
Nemocničná 3100/95, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemocničná 3100/95, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 6. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16689/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení- ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej staros…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Miroslava Ondrejková od 6. 10. 2005
    konateľspoločník
  • MUDr. Juraj Ondrejka od 14. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 55,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 280,5 tis. €.

280,5 tis. €
Tržby
55,3 tis. €
Zisk
303,2 tis. €
Celkové výnosy
638,5 tis. €
Aktíva
526,2 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
86,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,1 tis., 2022 5,4 tis., 2023 83,0 tis., 2024 73,9 tis., 2025 55,3 tis.202121,1 tis.20225,4 tis.202383,0 tis.202473,9 tis.202555,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 228,1 tis., 2022 257,5 tis., 2023 301,8 tis., 2024 293,7 tis., 2025 280,5 tis.2021228,1 tis.2022257,5 tis.2023301,8 tis.2024293,7 tis.2025280,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 280,5 tis. € 55,3 tis. €
2024 293,7 tis. € 73,9 tis. €
2023 301,8 tis. € 83,0 tis. €
2022 257,5 tis. € 5,4 tis. €
2021 228,1 tis. € 21,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok201,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok127,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky89,4 tis. €
  • Finančné účty219,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov463,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,3 tis. €
  • Rezervy7,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky94,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. v konkurze?

Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. tržby 280,5 tis. €.

Je firma Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. dosiahla zisk 55,3 tis. €.

Kde firma Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. sídli?

Pediatricko-gynekologická, s.r.o. v skratke: PEGYS, s.r.o. má sídlo na adrese Nemocničná 3100/95, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026