Rádiológia Kysuca, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36432555
DIČ: 2022034773
1. mája 451/8, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 451/8, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 14. 7. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16428/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - zariadení spoločných vyšetrovacích a liečebných zl…; spracovanie údajov; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Kaššay od 11. 7. 2006
    konateľ
  • MUDr. Daniela Kaššayová od 14. 7. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rádiológia Kysuca, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 16,8 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 42,2 tis. €.

42,2 tis. €
Tržby
16,8 tis. €
Zisk
26,7 tis. €
Aktíva
24,1 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 7,5 tis., 2023 12,2 tis., 2024 13,0 tis., 2025 16,8 tis.20212,5 tis.20227,5 tis.202312,2 tis.202413,0 tis.202516,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,5 tis., 2022 25,8 tis., 2023 33,5 tis., 2024 34,0 tis., 2025 42,2 tis.202119,5 tis.202225,8 tis.202333,5 tis.202434,0 tis.202542,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,2 tis. € 16,8 tis. €
2024 34,0 tis. € 13,0 tis. €
2023 33,5 tis. € 12,2 tis. €
2022 25,8 tis. € 7,5 tis. €
2021 19,5 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,1 tis. €
  • Záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rádiológia Kysuca, s.r.o. v konkurze?

Rádiológia Kysuca, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rádiológia Kysuca, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rádiológia Kysuca, s.r.o. tržby 42,2 tis. €.

Je firma Rádiológia Kysuca, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rádiológia Kysuca, s.r.o. dosiahla zisk 16,8 tis. €.

Kde firma Rádiológia Kysuca, s.r.o. sídli?

Rádiológia Kysuca, s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 451/8, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026