SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36430951
DIČ: 2022013059
IČ DPH: SK2022013059
Uhliská 642, Nižná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Uhliská 642, Nižná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 1. 6. 2005
Základné imanie: 527,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 6. 2005
Spisová značka: Sro/16262/L
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie športových zariadení; prevádzkovanie vlekov; prevádzkovanie parkoviska …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kachút od 1. 6. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 60 % na 48,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 243,3 tis. €.

243,3 tis. €
Tržby
48,9 tis. €
Strata
243,4 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
35,0 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
52,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −46,4 tis., 2022 74,0 tis., 2023 −18,2 tis., 2024 −123,6 tis., 2025 −48,9 tis.2021−46,4 tis.202274,0 tis.2023−18,2 tis.2024−123,6 tis.2025−48,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,8 tis., 2022 306,2 tis., 2023 228,1 tis., 2024 248,5 tis., 2025 243,3 tis.202170,8 tis.2022306,2 tis.2023228,1 tis.2024248,5 tis.2025243,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 243,3 tis. € -48,9 tis. €
2024 248,5 tis. € -123,6 tis. €
2023 228,1 tis. € -18,2 tis. €
2022 306,2 tis. € 74,0 tis. €
2021 70,8 tis. € -46,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby19,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,5 tis. €
  • Finančné účty51,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie527,8 tis. €
  • Fondy zo zisku23,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-467,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-48,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. v konkurze?

SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. tržby 243,3 tis. €.

Je firma SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. vykázala stratu 48,9 tis. €.

Je SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. platiteľom DPH?

SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. sídli?

SKI CENTRUM NIŽNÁ - UHLISKÁ, s. r. o. má sídlo na adrese Uhliská 642, Nižná, 027 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026