Zelená lekáreň, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36430463
DIČ: 2022001421
IČ DPH: SK2022001421
ul. Červeného kríža 130/29, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. Červeného kríža 130/29, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 11. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 5. 2005
Spisová značka: Sro/16207/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Helena Harmatová od 11. 5. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zelená lekáreň, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 24 % na 44,8 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 743,7 tis. €.

743,7 tis. €
Tržby
44,8 tis. €
Strata
778,8 tis. €
Celkové výnosy
197,3 tis. €
Aktíva
-34,6 tis. €
Vlastné imanie
118 %
Celková zadlženosť
12,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 17,3 tis., 2023 6,1 tis., 2024 −59,3 tis., 2025 −44,8 tis.20219,4 tis.202217,3 tis.20236,1 tis.2024−59,3 tis.2025−44,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 813,6 tis., 2022 867,4 tis., 2023 858,1 tis., 2024 662,7 tis., 2025 743,7 tis.2021813,6 tis.2022867,4 tis.2023858,1 tis.2024662,7 tis.2025743,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 743,7 tis. € -44,8 tis. €
2024 662,7 tis. € -59,3 tis. €
2023 858,1 tis. € 6,1 tis. €
2022 867,4 tis. € 17,3 tis. €
2021 813,6 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok37,0 tis. €
  • Zásoby63,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky72,9 tis. €
  • Finančné účty23,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-44,8 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky175,4 tis. €
  • Bankové úvery44,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zelená lekáreň, s.r.o. v konkurze?

Zelená lekáreň, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zelená lekáreň, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zelená lekáreň, s.r.o. tržby 743,7 tis. €.

Je firma Zelená lekáreň, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zelená lekáreň, s.r.o. vykázala stratu 44,8 tis. €.

Je Zelená lekáreň, s.r.o. platiteľom DPH?

Zelená lekáreň, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zelená lekáreň, s.r.o. sídli?

Zelená lekáreň, s.r.o. má sídlo na adrese ul. Červeného kríža 130/29, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026