GAMIN SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36427535
DIČ: 2021950040
IČ DPH: SK2021950040
Novoť

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novoť Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 12. 2. 2005
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2005
Spisová značka: Sro/15909/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Neumann od 11. 8. 2022
    konateľspoločník
  • Radana Brábníková od 12. 2. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť GAMIN SK, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 48 % na 58,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 541,0 tis. €.

541,0 tis. €
Tržby
58,2 tis. €
Zisk
584,6 tis. €
Celkové výnosy
564,3 tis. €
Aktíva
521,3 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 299, 2023 50,6 tis., 2024 108,6 tis., 2025 111,0 tis., 2026 58,2 tis.2022299202350,6 tis.2024108,6 tis.2025111,0 tis.202658,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 667,6 tis., 2023 433,6 tis., 2024 715,1 tis., 2025 552,3 tis., 2026 541,0 tis.2022667,6 tis.2023433,6 tis.2024715,1 tis.2025552,3 tis.2026541,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 608,4 tis., 2026 584,6 tis.2022–2023–2024–2025608,4 tis.2026584,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 30,1 tis., 2026 19,4 tis.2022–2023–2024–202530,1 tis.202619,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 541,0 tis. € 58,2 tis. €
2025 552,3 tis. € 111,0 tis. €
2024 715,1 tis. € 108,6 tis. €
2023 433,6 tis. € 50,6 tis. €
2022 667,6 tis. € 299 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok12,3 tis. €
  • Zásoby29,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky112,1 tis. €
  • Finančné účty410,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy5,8 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov449,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GAMIN SK, s.r.o. v konkurze?

GAMIN SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GAMIN SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala GAMIN SK, s.r.o. tržby 541,0 tis. €.

Je firma GAMIN SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 GAMIN SK, s.r.o. dosiahla zisk 58,2 tis. €.

Je GAMIN SK, s.r.o. platiteľom DPH?

GAMIN SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GAMIN SK, s.r.o. sídli?

GAMIN SK, s.r.o. má sídlo na adrese Novoť, 029 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026