AUTOSERVIS Požeský s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36426857
DIČ: 2021937357
IČ DPH: SK2021937357
Háj 173, Turčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Háj 173, Turčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 22. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/15830/L
Predmet podnikania (výber): opravy osobných a nákladných motorových vozidiel; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Požeský od 22. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOSERVIS Požeský s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,5 tis. € a tržby jej ostali na 290,0 tis. €.

290,0 tis. €
Tržby
12,5 tis. €
Strata
303,0 tis. €
Celkové výnosy
95,2 tis. €
Aktíva
11,9 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
43,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 2,7 tis., 2023 −15,4 tis., 2024 4,1 tis., 2025 −12,5 tis.20213,3 tis.20222,7 tis.2023−15,4 tis.20244,1 tis.2025−12,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 170,0 tis., 2022 218,4 tis., 2023 246,4 tis., 2024 289,5 tis., 2025 290,0 tis.2021170,0 tis.2022218,4 tis.2023246,4 tis.2024289,5 tis.2025290,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 290,0 tis. € -12,5 tis. €
2024 289,5 tis. € 4,1 tis. €
2023 246,4 tis. € -15,4 tis. €
2022 218,4 tis. € 2,7 tis. €
2021 170,0 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,8 tis. €
  • Zásoby57,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,7 tis. €
  • Finančné účty14,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy13,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,5 tis. €
  • Rezervy5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky77,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOSERVIS Požeský s.r.o. v konkurze?

AUTOSERVIS Požeský s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOSERVIS Požeský s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOSERVIS Požeský s.r.o. tržby 290,0 tis. €.

Je firma AUTOSERVIS Požeský s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOSERVIS Požeský s.r.o. vykázala stratu 12,5 tis. €.

Je AUTOSERVIS Požeský s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOSERVIS Požeský s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOSERVIS Požeský s.r.o. sídli?

AUTOSERVIS Požeský s.r.o. má sídlo na adrese Háj 173, Turčianske Teplice, 039 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026