REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36426784
DIČ: 2021978200
IČ DPH: SK2021978200
Velehradská 33, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Velehradská 33, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 19. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2006
Spisová značka: Sro/142829/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť); sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Štric od 19. 1. 2005
    konateľ
  • KHP, s.r.o. od 6. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 586,6 tis. € a tržby jej narástli o 78 % na 10,7 mil. €.

10,7 mil. €
Tržby
586,6 tis. €
Zisk
12,1 mil. €
Celkové výnosy
12,3 mil. €
Aktíva
3,8 mil. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
23,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 280,7 tis., 2022 281,6 tis., 2023 601,7 tis., 2024 726,5 tis., 2025 586,6 tis.2021280,7 tis.2022281,6 tis.2023601,7 tis.2024726,5 tis.2025586,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,3 mil., 2022 6,4 mil., 2023 5,7 mil., 2024 6,0 mil., 2025 10,7 mil.20219,3 mil.20226,4 mil.20235,7 mil.20246,0 mil.202510,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,7 mil. € 586,6 tis. €
2024 6,0 mil. € 726,5 tis. €
2023 5,7 mil. € 601,7 tis. €
2022 6,4 mil. € 281,6 tis. €
2021 9,3 mil. € 280,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok28,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok7,0 mil. €
  • Zásoby818,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky252,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,1 mil. €
  • Finančné účty21,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie85,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy56,1 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie586,6 tis. €
  • Rezervy35,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky5,7 mil. €
  • Bankové úvery383,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie137,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. tržby 10,7 mil. €.

Je firma REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 586,6 tis. €.

Je REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Velehradská 33, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026