Kamenárstvo KAPA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36426148
DIČ: 2021935069
IČ DPH: SK2021935069
Lietavská Svinná 168, Lietavská Svinná - Babkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lietavská Svinná 168, Lietavská Svinná - Babkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 29. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 2. 2005
Spisová značka: Sro/15763/L
Predmet podnikania (výber): kamenárske práce; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Ďurkovský od 29. 12. 2004
    konateľspoločník
  • Pavol Zelník od 29. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kamenárstvo KAPA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 155 % na 19,5 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 515,7 tis. €.

515,7 tis. €
Tržby
19,5 tis. €
Zisk
515,7 tis. €
Celkové výnosy
806,0 tis. €
Aktíva
214,7 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
31,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −37,1 tis., 2022 4,5 tis., 2023 7,5 tis., 2024 7,6 tis., 2025 19,5 tis.2021−37,1 tis.20224,5 tis.20237,5 tis.20247,6 tis.202519,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,8 tis., 2022 354,0 tis., 2023 361,5 tis., 2024 411,6 tis., 2025 515,7 tis.2021257,8 tis.2022354,0 tis.2023361,5 tis.2024411,6 tis.2025515,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 515,7 tis. € 19,5 tis. €
2024 411,6 tis. € 7,6 tis. €
2023 361,5 tis. € 7,5 tis. €
2022 354,0 tis. € 4,5 tis. €
2021 257,8 tis. € -37,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok425,3 tis. €
  • Zásoby124,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky219,2 tis. €
  • Finančné účty9,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie27,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy173,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,5 tis. €
  • Rezervy13,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky550,2 tis. €
  • Bankové úvery-6,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie-1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kamenárstvo KAPA, s.r.o. v konkurze?

Kamenárstvo KAPA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kamenárstvo KAPA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kamenárstvo KAPA, s.r.o. tržby 515,7 tis. €.

Je firma Kamenárstvo KAPA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kamenárstvo KAPA, s.r.o. dosiahla zisk 19,5 tis. €.

Je Kamenárstvo KAPA, s.r.o. platiteľom DPH?

Kamenárstvo KAPA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kamenárstvo KAPA, s.r.o. sídli?

Kamenárstvo KAPA, s.r.o. má sídlo na adrese Lietavská Svinná 168, Lietavská Svinná - Babkov, 013 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026