STEELER LOKCA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36423084
DIČ: 2021891784
IČ DPH: SK2021891784
Urbárska 509/9, Lokca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Urbárska 509/9, Lokca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.21
Dátum vzniku: 14. 9. 2004
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2004
Spisová značka: Sro/15454/L
Predmet podnikania (výber): - zámočníctvo; - zváračstvo; - výroba kovových konštrukcií v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Bohucká od 14. 9. 2004
    konateľspoločník
  • Jozef Bohucký od 28. 5. 2022
    spoločník
  • Tadeáš Bohucký od 28. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEELER LOKCA, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,0 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
14,0 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
683,2 tis. €
Aktíva
421,3 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2016 216,6 tis., 2022 789, 2023 44,5 tis., 2024 −5,8 tis., 2025 14,0 tis.2016216,6 tis.2022789202344,5 tis.2024−5,8 tis.202514,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2016 763,5 tis., 2022 1,6 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,0 mil., 2025 1,3 mil.2016763,5 tis.20221,6 mil.20231,6 mil.20241,0 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 14,0 tis. €
2024 1,0 mil. € -5,8 tis. €
2023 1,6 mil. € 44,5 tis. €
2022 1,6 mil. € 789 €
2016 763,5 tis. € 216,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok473,8 tis. €
  • Zásoby88,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky60,2 tis. €
  • Finančné účty57,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy350,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,0 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky181,0 tis. €
  • Bankové úvery76,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEELER LOKCA, s. r. o. v konkurze?

STEELER LOKCA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEELER LOKCA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEELER LOKCA, s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma STEELER LOKCA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEELER LOKCA, s. r. o. dosiahla zisk 14,0 tis. €.

Je STEELER LOKCA, s. r. o. platiteľom DPH?

STEELER LOKCA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEELER LOKCA, s. r. o. sídli?

STEELER LOKCA, s. r. o. má sídlo na adrese Urbárska 509/9, Lokca, 029 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026