Runica Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36421031
DIČ: 2021850039
IČ DPH: SK2021850039
Pestovateľská 13, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 13, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 17. 7. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 7. 2004
Spisová značka: Sro/49628/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností /maloobchod/; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností /veľkoobchod/; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Arnon Epschtein od 25. 2. 2016
    konateľ
  • Ohad Epschtein od 27. 11. 2015
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Runica Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 656,6 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 4,7 mil. €.

4,7 mil. €
Tržby
656,6 tis. €
Zisk
5,0 mil. €
Celkové výnosy
23,0 mil. €
Aktíva
3,6 mil. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
48,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 206,7 tis., 2022 207,7 tis., 2023 436,6 tis., 2024 −58,8 tis., 2025 656,6 tis.2021206,7 tis.2022207,7 tis.2023436,6 tis.2024−58,8 tis.2025656,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,0 mil., 2022 4,0 mil., 2023 4,2 mil., 2024 4,1 mil., 2025 4,7 mil.20213,0 mil.20224,0 mil.20234,2 mil.20244,1 mil.20254,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 mil. € 656,6 tis. €
2024 4,1 mil. € -58,8 tis. €
2023 4,2 mil. € 436,6 tis. €
2022 4,0 mil. € 207,7 tis. €
2021 3,0 mil. € 206,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok9,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky273,2 tis. €
  • Finančné účty398,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie216,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,5 mil. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov433,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie656,6 tis. €
  • Rezervy10,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky774,9 tis. €
  • Bankové úvery16,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie251,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Runica Slovakia s.r.o. v konkurze?

Runica Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Runica Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Runica Slovakia s.r.o. tržby 4,7 mil. €.

Je firma Runica Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Runica Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 656,6 tis. €.

Je Runica Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Runica Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Runica Slovakia s.r.o. sídli?

Runica Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Pestovateľská 13, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026