Jumbo Transport Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36419818
DIČ: 2021846882
IČ DPH: SK2021846882
Kamenná 19, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenná 19, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 12. 6. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sro/15076/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; - reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mariana Elammari Hodás od 12. 6. 2004
    konateľspoločník
  • Verner Nielsen od 23. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 689,4 tis. €.

689,4 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
693,4 tis. €
Celkové výnosy
193,4 tis. €
Aktíva
79,0 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
12,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 1,7 tis., 2023 28,4 tis., 2024 17,1 tis., 2025 2,9 tis.20212,5 tis.20221,7 tis.202328,4 tis.202417,1 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,1 mil., 2024 801,2 tis., 2025 689,4 tis.20211,1 mil.20221,3 mil.20231,1 mil.2024801,2 tis.2025689,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 689,4 tis. € 2,9 tis. €
2024 801,2 tis. € 17,1 tis. €
2023 1,1 mil. € 28,4 tis. €
2022 1,3 mil. € 1,7 tis. €
2021 1,1 mil. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok14,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky43,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,1 tis. €
  • Finančné účty100,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku785 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky125 €
  • Krátkodobé záväzky108,8 tis. €
  • Bankové úvery2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. tržby 689,4 tis. €.

Je firma Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. sídli?

Jumbo Transport Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Kamenná 19, Žilina, 010 79.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026