TAL COMPANY SPV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36419508
DIČ: 2021838489
IČ DPH: SK2021838489
Dolné Rudiny 41A, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Rudiny 41A, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 2. 6. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 8. 2010
Spisová značka: Sro/15041/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchod v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Talafa od 15. 3. 2019
    konateľ
  • RIVANNA PARADISE DEVELOPMENT s. r. o. od 11. 11. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAL COMPANY SPV, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 16,2 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 133,6 tis. €.

133,6 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Strata
108,0 tis. €
Aktíva
-19,9 tis. €
Vlastné imanie
118 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 348, 2023 1,3 tis., 2024 −1,4 tis., 2025 −16,2 tis.20211,9 tis.202234820231,3 tis.2024−1,4 tis.2025−16,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 137,2 tis., 2022 131,4 tis., 2023 177,1 tis., 2024 157,9 tis., 2025 133,6 tis.2021137,2 tis.2022131,4 tis.2023177,1 tis.2024157,9 tis.2025133,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 133,6 tis. € -16,2 tis. €
2024 157,9 tis. € -1,4 tis. €
2023 177,1 tis. € 1,3 tis. €
2022 131,4 tis. € 348 €
2021 137,2 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-19,9 tis. €
  • Záväzky127,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAL COMPANY SPV, s.r.o. v konkurze?

TAL COMPANY SPV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAL COMPANY SPV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAL COMPANY SPV, s.r.o. tržby 133,6 tis. €.

Je firma TAL COMPANY SPV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAL COMPANY SPV, s.r.o. vykázala stratu 16,2 tis. €.

Je TAL COMPANY SPV, s.r.o. platiteľom DPH?

TAL COMPANY SPV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TAL COMPANY SPV, s.r.o. sídli?

TAL COMPANY SPV, s.r.o. má sídlo na adrese Dolné Rudiny 41A, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026