F&ema, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36419036
DIČ: 2021843824
IČ DPH: SK2021843824
Lichardova 2802/12, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lichardova 2802/12, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 22. 5. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2008
Spisová značka: Sro/14998/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; - maloobchod v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adrián Fišera od 6. 2. 2026
    konateľspoločník
  • Erik Fišera od 6. 2. 2026
    konateľspoločník
  • Marta Fišerová od 22. 5. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť F&ema, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 313 € a tržby jej klesli o 21 % na 15,3 tis. €.

15,3 tis. €
Tržby
313 €
Zisk
29,3 tis. €
Aktíva
27,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 98, 2023 396, 2024 −850, 2025 31320211,7 tis.20229820233962024−8502025313
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,8 tis., 2022 21,8 tis., 2023 19,1 tis., 2024 19,3 tis., 2025 15,3 tis.202133,8 tis.202221,8 tis.202319,1 tis.202419,3 tis.202515,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,3 tis. € 313 €
2024 19,3 tis. € -850 €
2023 19,1 tis. € 396 €
2022 21,8 tis. € 98 €
2021 33,8 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,9 tis. €
  • Záväzky1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F&ema, s.r.o. v konkurze?

F&ema, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F&ema, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala F&ema, s.r.o. tržby 15,3 tis. €.

Je firma F&ema, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 F&ema, s.r.o. dosiahla zisk 313 €.

Je F&ema, s.r.o. platiteľom DPH?

F&ema, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma F&ema, s.r.o. sídli?

F&ema, s.r.o. má sídlo na adrese Lichardova 2802/12, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026