Horolezecký klub JAMES, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36417947
DIČ: 2021810703
IČ DPH: SK2021810703
Sklabiňa 292, Sklabiňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sklabiňa 292, Sklabiňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 9. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 2. 2009
Spisová značka: Sro/14876/L
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení zdvíhacích skupiny A a B; - vykonávanie činnosti inštruktora lešenárskej a horolezeckej techniky; - vykonávanie činnosti technika požiarnej ochrany …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Pšenko od 9. 4. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Horolezecký klub JAMES, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 113 % na 38,8 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 70,8 tis. €.

70,8 tis. €
Tržby
38,8 tis. €
Zisk
87,7 tis. €
Aktíva
64,8 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,2 tis., 2022 −3,9 tis., 2023 774, 2024 18,2 tis., 2025 38,8 tis.2021−6,2 tis.2022−3,9 tis.2023774202418,2 tis.202538,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,6 tis., 2022 43,5 tis., 2023 47,6 tis., 2024 52,0 tis., 2025 70,8 tis.202139,6 tis.202243,5 tis.202347,6 tis.202452,0 tis.202570,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,8 tis. € 38,8 tis. €
2024 52,0 tis. € 18,2 tis. €
2023 47,6 tis. € 774 €
2022 43,5 tis. € -3,9 tis. €
2021 39,6 tis. € -6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie64,8 tis. €
  • Záväzky22,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Horolezecký klub JAMES, s.r.o. v konkurze?

Horolezecký klub JAMES, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Horolezecký klub JAMES, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Horolezecký klub JAMES, s.r.o. tržby 70,8 tis. €.

Je firma Horolezecký klub JAMES, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Horolezecký klub JAMES, s.r.o. dosiahla zisk 38,8 tis. €.

Je Horolezecký klub JAMES, s.r.o. platiteľom DPH?

Horolezecký klub JAMES, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Horolezecký klub JAMES, s.r.o. sídli?

Horolezecký klub JAMES, s.r.o. má sídlo na adrese Sklabiňa 292, Sklabiňa, 038 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026