KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36417009
DIČ: 2021793774
IČ DPH: SK2021793774
A. Hlinku 35, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 35, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 12. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2004
Spisová značka: Sro/14778/L
Predmet podnikania (výber): - kamenárstvo; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Klieštik od 12. 3. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 189,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
189,0 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
858,9 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
34,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 24,8 tis., 2023 85,9 tis., 2024 160,7 tis., 2025 189,0 tis.20212,1 tis.202224,8 tis.202385,9 tis.2024160,7 tis.2025189,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,4 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,2 mil.20211,7 mil.20222,4 mil.20232,4 mil.20242,0 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 189,0 tis. €
2024 2,0 mil. € 160,7 tis. €
2023 2,4 mil. € 85,9 tis. €
2022 2,4 mil. € 24,8 tis. €
2021 1,7 mil. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok293,6 tis. €
  • Zásoby335,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky104,7 tis. €
  • Finančné účty562,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy472,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov190,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie189,0 tis. €
  • Rezervy10,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky22,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky410,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. v konkurze?

KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. dosiahla zisk 189,0 tis. €.

Je KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. platiteľom DPH?

KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. sídli?

KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o. má sídlo na adrese A. Hlinku 35, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026