Kominárstvo Ružomberok, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36416762
DIČ: 2021785128
IČ DPH: SK2021785128
Na Kopanici 1435/37, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Kopanici 1435/37, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.23
Dátum vzniku: 4. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/14753/L
Predmet podnikania (výber): - čistenie a kontrola komínov, preskúšavanie komínov; - prenájom strojov, prístrojov, nástrojov a elektronických zariadení; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Slosarčík od 21. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 16,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 97,1 tis. €.

97,1 tis. €
Tržby
16,8 tis. €
Zisk
114,4 tis. €
Aktíva
96,7 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 17,4 tis., 2023 14,6 tis., 2024 −6,6 tis., 2025 16,8 tis.20218,7 tis.202217,4 tis.202314,6 tis.2024−6,6 tis.202516,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 79,5 tis., 2022 84,1 tis., 2023 90,2 tis., 2024 95,4 tis., 2025 97,1 tis.202179,5 tis.202284,1 tis.202390,2 tis.202495,4 tis.202597,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,1 tis. € 16,8 tis. €
2024 95,4 tis. € -6,6 tis. €
2023 90,2 tis. € 14,6 tis. €
2022 84,1 tis. € 17,4 tis. €
2021 79,5 tis. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie96,7 tis. €
  • Záväzky17,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. v konkurze?

Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. tržby 97,1 tis. €.

Je firma Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. dosiahla zisk 16,8 tis. €.

Je Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. platiteľom DPH?

Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. sídli?

Kominárstvo Ružomberok, s.r.o. má sídlo na adrese Na Kopanici 1435/37, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026