JOKA - Kapičák, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36416614
DIČ: 2021844077
IČ DPH: SK2021844077
Mútne 294, Mútne

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mútne 294, Mútne Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.13
Dátum vzniku: 2. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 9. 2005
Spisová značka: Sro/14739/L
Predmet podnikania (výber): - výroba stavebných prvkov z betónu v rozsahu voľnej živnosti; - obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín; - montáž sadrokartónu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kapičák od 2. 3. 2004
    konateľ
  • Terézia Kapičáková od 2. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Juraj Kapičák od 29. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. Katarína Kapičáková od 29. 11. 2022
    spoločník
  • Jozef Kapičák ml. od 29. 11. 2022
    spoločník
  • Jozef Kapičák st. od 29. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JOKA - Kapičák, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 137,3 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 4,3 mil. €.

4,3 mil. €
Tržby
137,3 tis. €
Zisk
4,3 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
13,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,2 tis., 2022 88,1 tis., 2023 242,2 tis., 2024 3,3 tis., 2025 137,3 tis.202154,2 tis.202288,1 tis.2023242,2 tis.20243,3 tis.2025137,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 4,2 mil., 2023 6,7 mil., 2024 4,9 mil., 2025 4,3 mil.20212,9 mil.20224,2 mil.20236,7 mil.20244,9 mil.20254,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,3 mil. € 137,3 tis. €
2024 4,9 mil. € 3,3 tis. €
2023 6,7 mil. € 242,2 tis. €
2022 4,2 mil. € 88,1 tis. €
2021 2,9 mil. € 54,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok595,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty136,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy264,8 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov768,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie137,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky691,8 tis. €
  • Bankové úvery152,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JOKA - Kapičák, s.r.o. v konkurze?

JOKA - Kapičák, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JOKA - Kapičák, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JOKA - Kapičák, s.r.o. tržby 4,3 mil. €.

Je firma JOKA - Kapičák, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JOKA - Kapičák, s.r.o. dosiahla zisk 137,3 tis. €.

Je JOKA - Kapičák, s.r.o. platiteľom DPH?

JOKA - Kapičák, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JOKA - Kapičák, s.r.o. sídli?

JOKA - Kapičák, s.r.o. má sídlo na adrese Mútne 294, Mútne, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026