M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36414824
DIČ: 2021762347
IČ DPH: SK2021762347
Čulenova 8120/44, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čulenova 8120/44, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.22
Dátum vzniku: 4. 12. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2004
Spisová značka: Sro/14544/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činosť v rozsahu voľných živností; - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Trulík od 4. 12. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 183,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 694,8 tis. €.

694,8 tis. €
Tržby
183,3 tis. €
Zisk
713,5 tis. €
Celkové výnosy
506,5 tis. €
Aktíva
437,1 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
40,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,7 tis., 2022 91,0 tis., 2023 132,1 tis., 2024 −5,3 tis., 2025 183,3 tis.202117,7 tis.202291,0 tis.2023132,1 tis.2024−5,3 tis.2025183,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 691,0 tis., 2022 778,3 tis., 2023 691,3 tis., 2024 644,0 tis., 2025 694,8 tis.2021691,0 tis.2022778,3 tis.2023691,3 tis.2024644,0 tis.2025694,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 701,4 tis., 2022 787,5 tis., 2023 700,7 tis., 2024 651,4 tis., 2025 713,5 tis.2021701,4 tis.2022787,5 tis.2023700,7 tis.2024651,4 tis.2025713,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,4 tis., 2022 24,4 tis., 2023 12,1 tis., 2024 6,0 tis., 2025 50,5 tis.20214,4 tis.202224,4 tis.202312,1 tis.20246,0 tis.202550,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 694,8 tis. € 183,3 tis. €
2024 644,0 tis. € -5,3 tis. €
2023 691,3 tis. € 132,1 tis. €
2022 778,3 tis. € 91,0 tis. €
2021 691,0 tis. € 17,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,4 tis. €
  • Zásoby11,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,0 tis. €
  • Finančné účty405,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov244,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie183,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky681 €
  • Krátkodobé záväzky67,3 tis. €
  • Bankové úvery1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. v konkurze?

M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. tržby 694,8 tis. €.

Je firma M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. dosiahla zisk 183,3 tis. €.

Je M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. platiteľom DPH?

M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. sídli?

M.T.- Michal Trulík, výroba obalov a gastro techniky, s.r.o. má sídlo na adrese Čulenova 8120/44, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026