Elektroenergetické montáže, a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36412767
DIČ: 2020100511
IČ DPH: SK2020100511
Pri Rajčanke 6, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Pri Rajčanke 6, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.22
Dátum vzniku: 17. 10. 2007
Základné imanie: 232,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2003
Spisová značka: Sro/68203/L
Predmet podnikania (výber): výroba, montáž, rekonštrukcie, opravy a údržba vyhradených elektrických zariadení a ich častí; vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení; demolácia a zemné práce, prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Urbaník od 19. 3. 2019
    konateľ
  • Ing. Robert Chaloupka od 28. 9. 2018
    konateľ
  • Michal Moško od 1. 11. 2024
    konateľ
  • Stredoslovenská energetika Holding, a.s. od 9. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Elektroenergetické montáže, a. s. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 554,9 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
554,9 tis. €
Zisk
6,4 mil. €
Celkové výnosy
6,4 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
43,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 161,3 tis., 2022 208,4 tis., 2023 504,3 tis., 2024 424,7 tis., 2025 554,9 tis.2021161,3 tis.2022208,4 tis.2023504,3 tis.2024424,7 tis.2025554,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 mil., 2022 4,8 mil., 2023 3,7 mil., 2024 4,4 mil., 2025 6,1 mil.20214,0 mil.20224,8 mil.20233,7 mil.20244,4 mil.20256,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € 554,9 tis. €
2024 4,4 mil. € 424,7 tis. €
2023 3,7 mil. € 504,3 tis. €
2022 4,8 mil. € 208,4 tis. €
2021 4,0 mil. € 161,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,4 tis. €
  • Zásoby86,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky227,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,0 mil. €
  • Finančné účty1,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie232,4 tis. €
  • Fondy zo zisku939,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie554,9 tis. €
  • Rezervy666,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky31,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie17,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Elektroenergetické montáže, a. s. v konkurze?

Elektroenergetické montáže, a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Elektroenergetické montáže, a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Elektroenergetické montáže, a. s. tržby 6,1 mil. €.

Je firma Elektroenergetické montáže, a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Elektroenergetické montáže, a. s. dosiahla zisk 554,9 tis. €.

Je Elektroenergetické montáže, a. s. platiteľom DPH?

Elektroenergetické montáže, a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Elektroenergetické montáže, a. s. sídli?

Elektroenergetické montáže, a. s. má sídlo na adrese Pri Rajčanke 6, Žilina.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026