DOSA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36412678
DIČ: 2020109443
IČ DPH: SK2020109443
Predmier

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Predmier Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.11
Dátum vzniku: 1. 8. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2003
Spisová značka: Sro/14316/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - reklamná činnosť; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Kurtulík od 21. 8. 2014
    konateľ
  • Ing. Marek Kocian od 26. 6. 2024
    konateľ
  • Ing. Anežka Muchová od 15. 9. 2022
    spoločník
  • Miroslav Mucha od 15. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DOSA Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 861,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 33,1 mil. €.

33,1 mil. €
Tržby
861,2 tis. €
Zisk
33,3 mil. €
Celkové výnosy
18,5 mil. €
Aktíva
10,0 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
7,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 861,2 tis.20211,5 mil.20221,3 mil.20231,2 mil.20241,3 mil.2025861,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,3 mil., 2022 16,9 mil., 2023 26,6 mil., 2024 26,7 mil., 2025 33,1 mil.202122,3 mil.202216,9 mil.202326,6 mil.202426,7 mil.202533,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,1 mil. € 861,2 tis. €
2024 26,7 mil. € 1,3 mil. €
2023 26,6 mil. € 1,2 mil. €
2022 16,9 mil. € 1,3 mil. €
2021 22,3 mil. € 1,5 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,7 mil. €
  • Zásoby108,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,6 mil. €
  • Finančné účty2,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie31,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku97,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie861,2 tis. €
  • Rezervy57,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,3 mil. €
  • Bankové úvery150,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DOSA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

DOSA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DOSA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DOSA Slovakia, s.r.o. tržby 33,1 mil. €.

Je firma DOSA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DOSA Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 861,2 tis. €.

Je DOSA Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

DOSA Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DOSA Slovakia, s.r.o. sídli?

DOSA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Predmier, 013 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026