KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36412490
DIČ: 2021733813
IČ DPH: SK2021733813
Za mostom 1011/43, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za mostom 1011/43, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.20
Dátum vzniku: 24. 7. 2003
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2017
Spisová značka: Sro/14297/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Púček od 1. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Jozef Moskál od 10. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Vladimír Škripek od 10. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 168,8 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
168,8 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
549,9 tis. €
Aktíva
405,8 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
33,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,2 tis., 2022 139,0 tis., 2023 157,3 tis., 2024 525,6 tis., 2025 168,8 tis.202113,2 tis.2022139,0 tis.2023157,3 tis.2024525,6 tis.2025168,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 652,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,4 mil., 2024 2,3 mil., 2025 1,2 mil.2021652,4 tis.20221,1 mil.20231,4 mil.20242,3 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 168,8 tis. €
2024 2,3 mil. € 525,6 tis. €
2023 1,4 mil. € 157,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 139,0 tis. €
2021 652,4 tis. € 13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok247,4 tis. €
  • Zásoby86,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky197,2 tis. €
  • Finančné účty9,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov226,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie168,8 tis. €
  • Rezervy15,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky518 €
  • Krátkodobé záväzky127,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. v konkurze?

KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. dosiahla zisk 168,8 tis. €.

Je KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. platiteľom DPH?

KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. sídli?

KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s. r. o. má sídlo na adrese Za mostom 1011/43, Liptovský Mikuláš, 031 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026