foodex s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36410691
DIČ: 2020108101
IČ DPH: SK2020108101
Veľká Okružná 58, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Okružná 58, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 28. 3. 2003
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2003
Spisová značka: Sro/14119/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom (veľkoobchod, maloobchod); - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; - poradenská služba a dodávanie programového vybavenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľudovít Petrík od 13. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť foodex s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 11,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 501,0 tis. €.

501,0 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Zisk
525,7 tis. €
Celkové výnosy
218,8 tis. €
Aktíva
80,4 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
37,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −60, 2022 16,0 tis., 2023 28,5 tis., 2024 21,1 tis., 2025 11,0 tis.2021−60202216,0 tis.202328,5 tis.202421,1 tis.202511,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 tis., 2022 203,6 tis., 2023 467,4 tis., 2024 520,8 tis., 2025 501,0 tis.20213,7 tis.2022203,6 tis.2023467,4 tis.2024520,8 tis.2025501,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 501,0 tis. € 11,0 tis. €
2024 520,8 tis. € 21,1 tis. €
2023 467,4 tis. € 28,5 tis. €
2022 203,6 tis. € 16,0 tis. €
2021 3,7 tis. € -60 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok197,4 tis. €
  • Zásoby4,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,6 tis. €
  • Finančné účty3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy11,8 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,0 tis. €
  • Rezervy5,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky463 €
  • Krátkodobé záväzky108,1 tis. €
  • Bankové úvery24,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma foodex s. r. o. v konkurze?

foodex s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma foodex s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala foodex s. r. o. tržby 501,0 tis. €.

Je firma foodex s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 foodex s. r. o. dosiahla zisk 11,0 tis. €.

Je foodex s. r. o. platiteľom DPH?

foodex s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma foodex s. r. o. sídli?

foodex s. r. o. má sídlo na adrese Veľká Okružná 58, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026