SLOVWOOD Ružomberok, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36406317
DIČ: 2020125217
IČ DPH: SK2020125217
Bystrická cesta 1, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Bystrická cesta 1, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 12. 7. 2005
Základné imanie: 331,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 7. 2002
Spisová značka: Sa/10355/L
Predmet podnikania (výber): - expedícia; - nakupovanie tovaru na účel jeho ďalšieho predaja; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Keyzlar od 20. 2. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Martin Húska od 20. 2. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Milan Sloboda od 20. 2. 2025
    člen predstavenstva
  • Dirk Längin od 27. 5. 2026
    člen dozornej rady
  • Ing. Miloslav Čurilla od 27. 5. 2026
    člen dozornej rady
  • Peter Pondorfer od 27. 5. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVWOOD Ružomberok, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 98,6 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 172,0 mil. €.

172,0 mil. €
Tržby
98,6 tis. €
Zisk
172,1 mil. €
Celkové výnosy
35,7 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
0,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,7 tis., 2022 164,7 tis., 2023 260,4 tis., 2024 395,3 tis., 2025 98,6 tis.202170,7 tis.2022164,7 tis.2023260,4 tis.2024395,3 tis.202598,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,6 mil., 2022 200,7 mil., 2023 100,0 mil., 2024 195,4 mil., 2025 172,0 mil.2021121,6 mil.2022200,7 mil.2023100,0 mil.2024195,4 mil.2025172,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,0 mil. € 98,6 tis. €
2024 195,4 mil. € 395,3 tis. €
2023 100,0 mil. € 260,4 tis. €
2022 200,7 mil. € 164,7 tis. €
2021 121,6 mil. € 70,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok239 €
  • Dlhodobý finančný majetok150,1 tis. €
  • Zásoby90,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky62,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,4 mil. €
  • Finančné účty625 €
  • Časové rozlíšenie19,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie331,9 tis. €
  • Fondy zo zisku105,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie98,6 tis. €
  • Rezervy743,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky48,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVWOOD Ružomberok, a.s. v konkurze?

SLOVWOOD Ružomberok, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVWOOD Ružomberok, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVWOOD Ružomberok, a.s. tržby 172,0 mil. €.

Je firma SLOVWOOD Ružomberok, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVWOOD Ružomberok, a.s. dosiahla zisk 98,6 tis. €.

Je SLOVWOOD Ružomberok, a.s. platiteľom DPH?

SLOVWOOD Ružomberok, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVWOOD Ružomberok, a.s. sídli?

SLOVWOOD Ružomberok, a.s. má sídlo na adrese Bystrická cesta 1, Ružomberok.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026