Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36404616
DIČ: 2020122852
IČ DPH: SK2020122852
Matuškova 9, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matuškova 9, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 28. 3. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 5. 2002
Spisová značka: Sro/13482/L
Predmet podnikania (výber): - vedľajšia činnosť v doprave /rezanie asfaltu, betónu/; - činnosť v doprave /osadzovanie vertikál. dopr. značenia, spätné úpravy povrchu - búracie asfaltérske práce/; - prenájom dopravných zariadení /prenájom dopr. značenia/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dagmar Fabšíková od 29. 1. 2014
    konateľ
  • Ing. Miroslav Fabšík od 28. 3. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 52 % na 216,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
216,9 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
71,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 176,3 tis., 2022 89,4 tis., 2023 12,2 tis., 2024 143,0 tis., 2025 216,9 tis.2021176,3 tis.202289,4 tis.202312,2 tis.2024143,0 tis.2025216,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 952,7 tis., 2022 950,8 tis., 2023 705,7 tis., 2024 1,0 mil., 2025 1,0 mil.2021952,7 tis.2022950,8 tis.2023705,7 tis.20241,0 mil.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 216,9 tis. €
2024 1,0 mil. € 143,0 tis. €
2023 705,7 tis. € 12,2 tis. €
2022 950,8 tis. € 89,4 tis. €
2021 952,7 tis. € 176,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok171,5 tis. €
  • Zásoby1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,8 tis. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov937,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie216,9 tis. €
  • Rezervy14,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky202,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. v konkurze?

Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. dosiahla zisk 216,9 tis. €.

Je Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. platiteľom DPH?

Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. sídli?

Servis pre pozemné komunikácie, s.r.o. má sídlo na adrese Matuškova 9, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026