SVI Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36402141
DIČ: 2020127714
IČ DPH: SK2020127714
Vyšné Fabriky 739, Liptovský Hrádok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšné Fabriky 739, Liptovský Hrádok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.32
Dátum vzniku: 22. 11. 2001
Základné imanie: 132,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 12. 2001
Spisová značka: Sro/13236/L
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská a obstarávateľská činnosť v rozsahu voľných živností; - montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaromír Poulík od 22. 11. 2001
    konateľ
  • SVI Austria GmbH od 2. 12. 2022
    spoločník
  • Apirak Saengsie od 1. 4. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 4 % na 38,2 mil. €.

38,2 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
40,1 mil. €
Celkové výnosy
19,7 mil. €
Aktíva
8,0 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
24,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 309,6 tis., 2022 778,6 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,4 mil.2021309,6 tis.2022778,6 tis.20231,1 mil.20241,1 mil.20251,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,5 mil., 2022 40,7 mil., 2023 36,9 mil., 2024 36,6 mil., 2025 38,2 mil.202124,5 mil.202240,7 mil.202336,9 mil.202436,6 mil.202538,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,2 mil. € 1,4 mil. €
2024 36,6 mil. € 1,1 mil. €
2023 36,9 mil. € 1,1 mil. €
2022 40,7 mil. € 778,6 tis. €
2021 24,5 mil. € 309,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok32,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,2 mil. €
  • Zásoby4,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky15,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,7 mil. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie42,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie132,8 tis. €
  • Fondy zo zisku448,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy370,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky327,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,5 mil. €
  • Bankové úvery6,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SVI Slovakia s.r.o. v konkurze?

SVI Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SVI Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SVI Slovakia s.r.o. tržby 38,2 mil. €.

Je firma SVI Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SVI Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je SVI Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

SVI Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SVI Slovakia s.r.o. sídli?

SVI Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Vyšné Fabriky 739, Liptovský Hrádok.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026