M Trading Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36396885
DIČ: 2021556845
IČ DPH: SK2021556845
Horná Skotňa 3157/8, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Skotňa 3157/8, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 13. 2. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 5. 2004
Spisová značka: Sro/12714/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Kerhat od 13. 2. 2001
    konateľspoločník
  • Mária Kerhatová od 17. 3. 2016
    prokurista
  • Rebeka Kerhatová od 20. 3. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M Trading Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 522,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 9,9 mil. €.

9,9 mil. €
Tržby
522,0 tis. €
Zisk
10,5 mil. €
Celkové výnosy
7,4 mil. €
Aktíva
5,0 mil. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 433,0 tis., 2022 895,2 tis., 2023 681,3 tis., 2024 757,4 tis., 2025 522,0 tis.2021433,0 tis.2022895,2 tis.2023681,3 tis.2024757,4 tis.2025522,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,1 mil., 2022 8,6 mil., 2023 8,3 mil., 2024 9,3 mil., 2025 9,9 mil.20217,1 mil.20228,6 mil.20238,3 mil.20249,3 mil.20259,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,9 mil. € 522,0 tis. €
2024 9,3 mil. € 757,4 tis. €
2023 8,3 mil. € 681,3 tis. €
2022 8,6 mil. € 895,2 tis. €
2021 7,1 mil. € 433,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok133,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok5,1 mil. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky795,5 tis. €
  • Finančné účty169,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie87,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,3 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie522,0 tis. €
  • Rezervy21,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky217,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €
  • Bankové úvery592,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M Trading Slovakia, s.r.o. v konkurze?

M Trading Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M Trading Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M Trading Slovakia, s.r.o. tržby 9,9 mil. €.

Je firma M Trading Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M Trading Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 522,0 tis. €.

Je M Trading Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

M Trading Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M Trading Slovakia, s.r.o. sídli?

M Trading Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Horná Skotňa 3157/8, Kysucké Nové Mesto, 024 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026