OMS - METALAX, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36396800
DIČ: 2020121642
IČ DPH: SK2020121642
Nám. SNP 134, Sučany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. SNP 134, Sučany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.30
Dátum vzniku: 8. 2. 2001
Základné imanie: 1,3 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2001
Spisová značka: Sro/12705/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchodný predaj pohonných hmôt; - obchodná činnosť - maloobchod v rozsahu voľných živností; - obchodná činnosť - veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Martinček od 27. 7. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OMS - METALAX, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 210 % na 102,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 830,1 tis. €.

830,1 tis. €
Tržby
102,2 tis. €
Zisk
830,1 tis. €
Celkové výnosy
247,1 tis. €
Aktíva
135,2 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
53,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,8 tis., 2022 −2,2 tis., 2023 4,4 tis., 2024 33,0 tis., 2025 102,2 tis.2021−2,8 tis.2022−2,2 tis.20234,4 tis.202433,0 tis.2025102,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 380,9 tis., 2022 424,3 tis., 2023 549,6 tis., 2024 800,1 tis., 2025 830,1 tis.2021380,9 tis.2022424,3 tis.2023549,6 tis.2024800,1 tis.2025830,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 830,1 tis. € 102,2 tis. €
2024 800,1 tis. € 33,0 tis. €
2023 549,6 tis. € 4,4 tis. €
2022 424,3 tis. € -2,2 tis. €
2021 380,9 tis. € -2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie135,2 tis. €
  • Záväzky111,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OMS - METALAX, s. r. o. v konkurze?

OMS - METALAX, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OMS - METALAX, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OMS - METALAX, s. r. o. tržby 830,1 tis. €.

Je firma OMS - METALAX, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OMS - METALAX, s. r. o. dosiahla zisk 102,2 tis. €.

Je OMS - METALAX, s. r. o. platiteľom DPH?

OMS - METALAX, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OMS - METALAX, s. r. o. sídli?

OMS - METALAX, s. r. o. má sídlo na adrese Nám. SNP 134, Sučany, 038 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026