MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským

Aktívna spoločnosť
IČO: 36395820
DIČ: 2020105450
IČ DPH: SK2020105450
Slnečná 1, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slnečná 1, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.90
Dátum vzniku: 26. 11. 2007
Základné imanie: 31,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2001
Spisová značka: Sro/12610/L
Predmet podnikania (výber): - činnosť organizačných a ekonomických poradcov; - poskytovanie software- predaj hotových programov na základe dohody s autorom; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Staník, PhD od 21. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Červeňanský od 21. 5. 2022
    konateľ
  • RNDr. Roman Kekeňák od 21. 5. 2022
    spoločník
  • ROC s.r.o. od 29. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 73,9 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 5,4 mil. €.

5,4 mil. €
Tržby
73,9 tis. €
Zisk
6,3 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
39,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −891,2 tis., 2022 594,1 tis., 2023 353,7 tis., 2024 −635,3 tis., 2025 73,9 tis.2021−891,2 tis.2022594,1 tis.2023353,7 tis.2024−635,3 tis.202573,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 mil., 2022 7,4 mil., 2023 7,9 mil., 2024 4,0 mil., 2025 5,4 mil.20212,7 mil.20227,4 mil.20237,9 mil.20244,0 mil.20255,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,4 mil. € 73,9 tis. €
2024 4,0 mil. € -635,3 tis. €
2023 7,9 mil. € 353,7 tis. €
2022 7,4 mil. € 594,1 tis. €
2021 2,7 mil. € -891,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok374,0 tis. €
  • Zásoby462,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky291,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty170,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie154,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie31,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie73,9 tis. €
  • Rezervy63,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery-37,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie171,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským v konkurze?

MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským tržby 5,4 mil. €.

Je firma MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským dosiahla zisk 73,9 tis. €.

Je MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským platiteľom DPH?

MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským sídli?

MIM, s.r.o., v zastúpení konteľom Ing. Romanom Červeňanským má sídlo na adrese Slnečná 1, Žilina.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026