Čínska reštaurácia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36393762
DIČ: 2021493309
IČ DPH: SK2021493309
Mojmírova 22, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojmírova 22, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 4. 9. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2023
Spisová značka: Sro/12394/L
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - maloobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Monika Danechová od 18. 4. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Jarmila Vlčanská od 18. 6. 2003
    konateľspoločník
  • Miloš Vlčanský od 18. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Čínska reštaurácia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 447 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 99 % na 122,2 tis. €.

122,2 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Strata
81,9 tis. €
Aktíva
-8,6 tis. €
Vlastné imanie
111 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,6 tis., 2022 19,9 tis., 2023 15,6 tis., 2024 −1,5 tis., 2025 −8,4 tis.20214,6 tis.202219,9 tis.202315,6 tis.2024−1,5 tis.2025−8,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,1 tis., 2022 83,0 tis., 2023 152,7 tis., 2024 61,3 tis., 2025 122,2 tis.202145,1 tis.202283,0 tis.2023152,7 tis.202461,3 tis.2025122,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 122,2 tis. € -8,4 tis. €
2024 61,3 tis. € -1,5 tis. €
2023 152,7 tis. € 15,6 tis. €
2022 83,0 tis. € 19,9 tis. €
2021 45,1 tis. € 4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-8,6 tis. €
  • Záväzky90,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Čínska reštaurácia, s.r.o. v konkurze?

Čínska reštaurácia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Čínska reštaurácia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Čínska reštaurácia, s.r.o. tržby 122,2 tis. €.

Je firma Čínska reštaurácia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Čínska reštaurácia, s.r.o. vykázala stratu 8,4 tis. €.

Je Čínska reštaurácia, s.r.o. platiteľom DPH?

Čínska reštaurácia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Čínska reštaurácia, s.r.o. sídli?

Čínska reštaurácia, s.r.o. má sídlo na adrese Mojmírova 22, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026