Niersberger Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36390071
DIČ: 2020098344
IČ DPH: SK2020098344
Bytčická cesta 82, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bytčická cesta 82, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 7. 2. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 2. 2000
Spisová značka: Sro/12023/L
Predmet podnikania (výber): - vodoinštalatérstvo; - nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Dědíček od 21. 5. 2022
    konateľ
  • BSG Beteiligungsgesellschaft mbH od 19. 7. 2022
    spoločník
  • KABRIEL spol. s r. o. od 19. 7. 2022
    spoločník
  • Ing. Pavel Coufal od 26. 10. 2004
    prokurista
  • Ing. Viktor Roška od 12. 1. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Niersberger Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 139 % na 1,6 mil. € a tržby jej narástli o 127 % na 17,6 mil. €.

17,6 mil. €
Tržby
1,6 mil. €
Zisk
17,6 mil. €
Celkové výnosy
8,2 mil. €
Aktíva
3,1 mil. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
27,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 404,6 tis., 2022 215,0 tis., 2023 249,5 tis., 2024 686,7 tis., 2025 1,6 mil.2021404,6 tis.2022215,0 tis.2023249,5 tis.2024686,7 tis.20251,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,9 mil., 2022 7,1 mil., 2023 5,7 mil., 2024 7,8 mil., 2025 17,6 mil.20217,9 mil.20227,1 mil.20235,7 mil.20247,8 mil.202517,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,6 mil. € 1,6 mil. €
2024 7,8 mil. € 686,7 tis. €
2023 5,7 mil. € 249,5 tis. €
2022 7,1 mil. € 215,0 tis. €
2021 7,9 mil. € 404,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby5,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky223,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,5 mil. €
  • Finančné účty2,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie29,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,6 mil. €
  • Rezervy1,1 mil. €
  • Dlhodobé záväzky33,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Niersberger Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Niersberger Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Niersberger Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Niersberger Slovakia, s.r.o. tržby 17,6 mil. €.

Je firma Niersberger Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Niersberger Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 1,6 mil. €.

Je Niersberger Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Niersberger Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Niersberger Slovakia, s.r.o. sídli?

Niersberger Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Bytčická cesta 82, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026