DELMAN INVEST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36388599
DIČ: 2021523592
IČ DPH: SK2021523592
Štúrova 40, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 40, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 2. 11. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2017
Spisová značka: Sro/14061/R
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - obchodná činnosť v plnom rozsahu mimo koncesovaných živností; - správa nehnuteľností na základe honoráru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Pavlík od 13. 3. 2019
    konateľ
  • PhDr. František Halmeš od 13. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DELMAN INVEST, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 40,1 tis. € a tržby jej klesli o 67 % na 259,6 tis. €.

259,6 tis. €
Tržby
40,1 tis. €
Strata
307,2 tis. €
Celkové výnosy
214,8 tis. €
Aktíva
192,1 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
89,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 87,0 tis., 2023 61,4 tis., 2024 56,2 tis., 2025 −40,1 tis.202118,8 tis.202287,0 tis.202361,4 tis.202456,2 tis.2025−40,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 371,8 tis., 2022 770,7 tis., 2023 746,3 tis., 2024 783,6 tis., 2025 259,6 tis.2021371,8 tis.2022770,7 tis.2023746,3 tis.2024783,6 tis.2025259,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 259,6 tis. € -40,1 tis. €
2024 783,6 tis. € 56,2 tis. €
2023 746,3 tis. € 61,4 tis. €
2022 770,7 tis. € 87,0 tis. €
2021 371,8 tis. € 18,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,0 tis. €
  • Zásoby55 €
  • Krátkodobé pohľadávky47,4 tis. €
  • Finančné účty130,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie782 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy7,7 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov217,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-40,1 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DELMAN INVEST, s.r.o. v konkurze?

DELMAN INVEST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DELMAN INVEST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DELMAN INVEST, s.r.o. tržby 259,6 tis. €.

Je firma DELMAN INVEST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DELMAN INVEST, s.r.o. vykázala stratu 40,1 tis. €.

Je DELMAN INVEST, s.r.o. platiteľom DPH?

DELMAN INVEST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DELMAN INVEST, s.r.o. sídli?

DELMAN INVEST, s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 40, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026