RAKVIEM - FP spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36388106
DIČ: 2021513758
IČ DPH: SK2021513758
ul. Nová Bobrovská č. 100, Zubrohlava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. Nová Bobrovská č. 100, Zubrohlava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 4. 10. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2006
Spisová značka: Sro/11833/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná činnosť v rámci voľných živností, okrem drahých kovov a výrobkov y nich; - veľkoobchodná činnosť v rámci voľných živností, okrem drahých kovov a výrobkov z nich; - sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Finik od 21. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Lukáš Finik od 21. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAKVIEM - FP spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 82,5 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 241,1 tis. €.

241,1 tis. €
Tržby
82,5 tis. €
Strata
266,0 tis. €
Celkové výnosy
195,0 tis. €
Aktíva
172,4 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
7,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 520, 2022 2,6 tis., 2023 4,3 tis., 2024 26,3 tis., 2025 −82,5 tis.202152020222,6 tis.20234,3 tis.202426,3 tis.2025−82,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 783,5 tis., 2022 747,3 tis., 2023 643,0 tis., 2024 660,6 tis., 2025 241,1 tis.2021783,5 tis.2022747,3 tis.2023643,0 tis.2024660,6 tis.2025241,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 241,1 tis. € -82,5 tis. €
2024 660,6 tis. € 26,3 tis. €
2023 643,0 tis. € 4,3 tis. €
2022 747,3 tis. € 2,6 tis. €
2021 783,5 tis. € 520 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok80,1 tis. €
  • Zásoby26,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,1 tis. €
  • Finančné účty65,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov247,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-82,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAKVIEM - FP spol. s r.o. v konkurze?

RAKVIEM - FP spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAKVIEM - FP spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAKVIEM - FP spol. s r.o. tržby 241,1 tis. €.

Je firma RAKVIEM - FP spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAKVIEM - FP spol. s r.o. vykázala stratu 82,5 tis. €.

Je RAKVIEM - FP spol. s r.o. platiteľom DPH?

RAKVIEM - FP spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAKVIEM - FP spol. s r.o. sídli?

RAKVIEM - FP spol. s r.o. má sídlo na adrese ul. Nová Bobrovská č. 100, Zubrohlava, 029 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026