S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 36386685
DIČ: 2021477755
IČ DPH: SK2021477755
Oravská 13, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravská 13, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 7. 7. 1999
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2005
Spisová značka: Sro/11707/L
Predmet podnikania (výber): - prípravné práce pre stavbu; - demolácia a zemné práce; - maliarske, natieračské a sklenárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Kaluža od 21. 5. 2022
    konateľ
  • Rozália Kalužová od 5. 11. 2012
    konateľspoločník
  • Ing. Dušan Kaluža ml. od 23. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. Dušan Kaluža st. od 23. 11. 2022
    spoločník
  • Nadežda Myškárová od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila stratu o 901 % na 27,9 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 39,0 tis. €.

39,0 tis. €
Tržby
27,9 tis. €
Strata
45,9 tis. €
Celkové výnosy
277,1 tis. €
Aktíva
100,7 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
49,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,6 tis., 2022 17,5 tis., 2023 4,0 tis., 2024 −2,8 tis., 2025 −27,9 tis.20219,6 tis.202217,5 tis.20234,0 tis.2024−2,8 tis.2025−27,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,5 tis., 2022 200,9 tis., 2023 36,7 tis., 2024 64,1 tis., 2025 39,0 tis.202134,5 tis.2022200,9 tis.202336,7 tis.202464,1 tis.202539,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,0 tis. € -27,9 tis. €
2024 64,1 tis. € -2,8 tis. €
2023 36,7 tis. € 4,0 tis. €
2022 200,9 tis. € 17,5 tis. €
2021 34,5 tis. € 9,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok78,5 tis. €
  • Zásoby183 €
  • Krátkodobé pohľadávky7,3 tis. €
  • Finančné účty191,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-27,9 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Krátkodobé záväzky176,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 39,0 tis. €.

Je firma S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným vykázala stratu 27,9 tis. €.

Je S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Oravská 13, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026