ST INVEST, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36375047
DIČ: 2020097167
IČ DPH: SK2020097167
Ul. A.Rudnaya 23, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. A.Rudnaya 23, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.75
Dátum vzniku: 10. 10. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 10. 1997
Spisová značka: Sro/10646/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; - realitná agentúra; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Leonard Holeša od 25. 2. 2012
    konateľ
  • Janka Holešová od 12. 7. 2017
    konateľ
  • Nina Holešová od 21. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ST INVEST, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 15,3 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 109,6 tis. €.

109,6 tis. €
Tržby
15,3 tis. €
Strata
46,8 tis. €
Aktíva
23,5 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 2,6 tis., 2023 41,9 tis., 2024 8,5 tis., 2025 −15,3 tis.20211,1 tis.20222,6 tis.202341,9 tis.20248,5 tis.2025−15,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,3 tis., 2022 159,8 tis., 2023 209,3 tis., 2024 149,8 tis., 2025 109,6 tis.2021157,3 tis.2022159,8 tis.2023209,3 tis.2024149,8 tis.2025109,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 109,6 tis. € -15,3 tis. €
2024 149,8 tis. € 8,5 tis. €
2023 209,3 tis. € 41,9 tis. €
2022 159,8 tis. € 2,6 tis. €
2021 157,3 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,5 tis. €
  • Záväzky23,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ST INVEST, s. r. o. v konkurze?

ST INVEST, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ST INVEST, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ST INVEST, s. r. o. tržby 109,6 tis. €.

Je firma ST INVEST, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ST INVEST, s. r. o. vykázala stratu 15,3 tis. €.

Je ST INVEST, s. r. o. platiteľom DPH?

ST INVEST, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ST INVEST, s. r. o. sídli?

ST INVEST, s. r. o. má sídlo na adrese Ul. A.Rudnaya 23, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026