POLYMED medical SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36365785
DIČ: 2022197144
IČ DPH: SK2022197144
Zámocká 30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.74
Dátum vzniku: 3. 6. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2006
Spisová značka: Sro/40884/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaromír Joukl od 3. 6. 2006
    konateľspoločník
  • Jana Jouklová od 3. 6. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POLYMED medical SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 270 % na 26,6 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 973,2 tis. €.

973,2 tis. €
Tržby
26,6 tis. €
Zisk
973,3 tis. €
Celkové výnosy
326,7 tis. €
Aktíva
33,9 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 7,5 tis., 2023 2,1 tis., 2024 7,2 tis., 2025 26,6 tis.20218,7 tis.20227,5 tis.20232,1 tis.20247,2 tis.202526,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 1,2 mil., 2023 747,8 tis., 2024 812,4 tis., 2025 973,2 tis.20212,6 mil.20221,2 mil.2023747,8 tis.2024812,4 tis.2025973,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 973,2 tis. € 26,6 tis. €
2024 812,4 tis. € 7,2 tis. €
2023 747,8 tis. € 2,1 tis. €
2022 1,2 mil. € 7,5 tis. €
2021 2,6 mil. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky177,9 tis. €
  • Finančné účty147,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie200 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,6 tis. €
  • Rezervy572 €
  • Dlhodobé záväzky3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky289,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POLYMED medical SK, s.r.o. v konkurze?

POLYMED medical SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POLYMED medical SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POLYMED medical SK, s.r.o. tržby 973,2 tis. €.

Je firma POLYMED medical SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POLYMED medical SK, s.r.o. dosiahla zisk 26,6 tis. €.

Je POLYMED medical SK, s.r.o. platiteľom DPH?

POLYMED medical SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POLYMED medical SK, s.r.o. sídli?

POLYMED medical SK, s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026