Bolešovská pálenica s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36361411
DIČ: 2022188949
IČ DPH: SK2022188949
Záhumnie 19, Nemšová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhumnie 19, Nemšová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.01
Dátum vzniku: 20. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2007
Spisová značka: Sro/16752/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie v oblasti služieb v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Kristín od 20. 5. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Mgr.art. Branislav Kristín od 20. 5. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bolešovská pálenica s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 5,1 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 107,2 tis. €.

107,2 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
108,9 tis. €
Celkové výnosy
373,6 tis. €
Aktíva
232,9 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
63,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,0 tis., 2022 14,8 tis., 2023 −12,3 tis., 2024 16,5 tis., 2025 5,1 tis.202113,0 tis.202214,8 tis.2023−12,3 tis.202416,5 tis.20255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 131,4 tis., 2022 130,1 tis., 2023 109,0 tis., 2024 125,4 tis., 2025 107,2 tis.2021131,4 tis.2022130,1 tis.2023109,0 tis.2024125,4 tis.2025107,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 107,2 tis. € 5,1 tis. €
2024 125,4 tis. € 16,5 tis. €
2023 109,0 tis. € -12,3 tis. €
2022 130,1 tis. € 14,8 tis. €
2021 131,4 tis. € 13,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 tis. €
  • Zásoby1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky158 €
  • Finančné účty367,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov220,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,1 tis. €
  • Rezervy5,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky133,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bolešovská pálenica s.r.o. v konkurze?

Bolešovská pálenica s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bolešovská pálenica s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bolešovská pálenica s.r.o. tržby 107,2 tis. €.

Je firma Bolešovská pálenica s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bolešovská pálenica s.r.o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je Bolešovská pálenica s.r.o. platiteľom DPH?

Bolešovská pálenica s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bolešovská pálenica s.r.o. sídli?

Bolešovská pálenica s.r.o. má sídlo na adrese Záhumnie 19, Nemšová, 914 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026